Kogo śledzi Katarzyna Mach – 10 Instagramowych profili wartych obserwowania

Każdej jej zdjęcie, które pojawia się na Instagramie to historia która pozwala mi się zatrzymać. Każdy kadr Kaśki sprawia, że zastyga się w niedopowiedzeniach, że ciągle czeka się na kolejne zdjęcie. Zrozumieją mnie wszyscy, którzy ją obserwują. Dlatego z tym większą radością chciałbym przedstawić jej rekomendacje. Dziś 10 profili, które śledzi Katarzyna Mach. To muszą być naprawdę wyjątkowi autorzy. Z resztą. Przekonajcie się sami!

Somewhere Magazine. Profil, który dostarcza codziennie prace z dziedziny współczesnej kultury/fotografii. Prezentuje prace absolutnie zdolnych współczesnych artystów.

Katarzyna mach

Benoit Paille. Fotograf. Urzekają mnie jego nocne zdjęcia, których nie sposób pomylić z pracami innych artystów. Intensywne kolory nadają tym obrazom nieco surrealistyczny charakter. Doskonała gra świateł.

Katarzyna mach

Greg Williams. Fotograf, który pokazuje znane osobistości od zupełnie innej strony. Backstage świata mody, filmu jest w jego wykonaniu niezwykle urzekający. Bo to właśnie nie portrety mnie u niego fascynują, tylko kawał dobrego reportażu, który robi.

Katarzyna mach

Mary Wolf. Mogę godzinami oglądać jej nocne krajobrazy, spowitych w mgle i smogu, miast. światła neonów, latarni ulicznych. Dominujące fioletowe, różowe i niebieskie barwy. Mistyczny klimat, gra kolorem i światłem. Jej fotografie przypominają piękne obrazy.

Katarzyna mach

Isabella Stahl. Fotografka. Dużo u niej Skandynawii i natury. Przepiękne mroźne i nieco nostalgiczne krajobrazy. Lubię szczególnie te fotografie doświetlane lampą, mają w jej wykonaniu dość niepowtarzalny charakter.

Katarzyna mach

Maria Svarbova. Tworzy prace, których dopracowana jest i forma, i treść. Najważniejszym jednak akcentem jest kolor, który odgrywa tutaj najważniejszą rolę i nadaje całości charakter. Patrząc na jej fotografie, widzę filmowe kadry Wes’a Anderson’a. Podejrzewam, że jest on dla niej dużą inspiracją.

Katarzyna mach

Marcin Wolski. Polski ilustrator. Klimat PRL, rakiety, przemysł i architektura, to wiodące tematy w jego pracach i chyba dlatego są mi tak bliskie. Jego prace są dla mnie czymś więcej niż tylko zwykłą ilustracją. Podziwiam i jestem wielką fanką.

Katarzyna mach

Jakub Różalski, polski ilustrator i artysta koncepcyjny. Tworzy prace z dziedziny historical/fiction. W jego ilustracjach est dużo dzikiej natury, wsi, jak i również ciężkich maszyn rodem wyjętych ze Star Wars. Jego prace, to prawdziwe perełki!

Katarzyna mach

JRTego artystę można porównać do Banksy’ego w dziedzinie fotografii. Robi niesamowite akcje społeczne i porusza przy tym bardzo ważne tematy.

Katarzyna mach

Arnold Daniel. Fotografia uliczna w najlepszym surowym wydaniu. Jego zdjęcia często są dosyć kontrowersyjne i nie można przejść obok nich obojętnie. Arnold fotografuje głównie w Nowym Jorku.

Katarzyna mach

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top