30 najpopularniejszych zdjęć Warszawy na Instagramie w 2015 roku!

Instagram zalewa fala podsumowań dziewięciu najpopularniejszych zdjęć, tak więc uznałem, iż najwyższa pora na podsumowanie zdjęć z profilu mojego bloga. Nie dziewięć a 30 najpopularniejszych Waszych kadrów, które pojawiały się na moim instagramowym profilu. Zobaczcie jak wyglądał rok 2015 r ze zdjęć, które dodawaliście pod hasztagiem #waszawawa !

Miejsce #30

Kadr Marcina, który pojawił się na długo przed tym, jak podano do informacji datę premiery kolejnej części Gwiezdnych Wojen! R2d2 wraca do domu, po imprezie z warszawskimi studentami. Chyba nie trzeba objaśniać na czyją korzyść wypadł wynik 1:0

Miejsce #29

Reprezentacja ze Śląska. Czyli Shandyy89 i jej kadr z drugiej strony Wisły. Zachody słońca w tym mieście są niepowtarzalne, czego z resztą wielokrotnie dawaliście wyraz!

Miejsce #28

@Jachool kupił sobie nowy telefon i od razu wszedł do pierwszej trzydziestki! Stadion Narodowy. Z sentymentem wspominam te wszystkie internetowe bluzgi na temat tej budowli, które zalewały internet w trakcie jej powstawania. Wciąż podtrzymuje zdanie, że jest to jeden z najpiękniejszych obiektów w Polsce. A każdemu, kto twierdzi inaczej przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Test aparatu.

A post shared by Jean-Pierre Kazimierczak (@jachool) on

Miejsce #27

@damkuj uzależniony od zdjęć i klubu Legia, wyczyścił ostatnio swoją galerię, dlatego zgodnie z rankingiem dodaje jego zdjęcie z profilu @WaszaWawa. Plac Grzybowski, to niezwykłe magiczne miejsce, które przesiąknięte jest zarówno historią, jak i mikroskopijnym kawałkiem w centrum miasta, gdzie naprawdę łapię oddech.

Miejsce #26

Kaczy musisz mi wybaczyć, ale tego zdjęcia również nie mogłem odnaleźć na Twoim profilu. Czynie podobnie, jak w przypadku zdjęcia Damiana! Śródmieście późnym wieczorem. Ze zdjęcia na zdjęcie przekonuje się, jak bardzo uwielbiam Warszawę!

https://www.instagram.com/p/6qTc1gCOsb/

Miejsce #25

Plac Powstańców Warszawy i kadr @lejdiszon, która nie jednokrotnie pojawiała się na instagramowym profilu mojego bloga. Jest coś niesamowicie przyciągającego w tym zdjęciu. Przyznajcie to sami!

You'll never walk alone #pkin #lovepkin #shadow

A post shared by Beata Krowicka (@lejdiszon) on

Miejsce #24

Na 24 miejscu pojawił się @pan_ramos z ujęciem burzy nad Bemowem, jednej z pierwszej dzielnic w której przyszło mi mieszkać w stolicy. I pamiętajcie: „Jedna miłość. Jelonki i Bemo!”

#jelonki #warszawa #bemowo #burza #waszawawa #thunderstorm #lighting

A post shared by MR (@pan_ramos_) on

Miejsce #23

Niby Warszawa, a jednak gdzieś Paryż mam w głowie dzięki temu zdjęciu!

https://www.instagram.com/p/0IcQXVM5Qs/?taken-by=ross_karolina

Miejsce #22

Doskonale pamiętam jak uśmiechnąłem się kiedy zobaczyłem to zdjęcie. Warszawski słodziak na spacerze!

https://www.instagram.com/p/91Ky7gHLv5/?taken-by=mariuszczerwiak

Miejsce #21

Prawdę powiedziałem, aż takiego wyróżnienia przez siebie samego się nie spodziewałem 😉 W każdym razie niski ukłon dla wszystkich, dzięki którym moje zdjęcie znalazło się w tym zestawieniu.

Miejsce #20

Kadry Adriana mogliście podziwiać wiele razy na moim profilu! Cieszę się, że akurat to zdjęcie przypadło Wam do gustu. Jedno z najważniejszy miejsc na letniej mapie Warszawy i Ci wyjątkowi, weseli ludzie! Jestem jak najbardziej na TAK i już nie mogę doczekać się lata!

Miejsce #19

@sieciuuu i jego zimowa Syrenka Warszawska.

https://www.instagram.com/p/zCLZ52hCc2/?taken-by=sieciuuu

Miejsce #18

Plaża nad Wisłą cieszy się olbrzymią popularnością. Również w kadrach. W tym roku muzyczną furorę robili artyści występujący na scenie H&M. Wiosno nadciągaj!

https://www.instagram.com/p/34TO4smRg5/?taken-by=kriss_pug

Miejsce #17

Miśki Haribo na ulicy Towarowej. Każdego dnia jest coś w tym mieście, co Cię zaskakuje 🙂

https://www.instagram.com/p/7h58eGGeSl/?taken-by=supermenka

Miejsce #16

Rondo de Gaulle’a po oberwaniu chmury i burzy. Autorką kadru jest @cesttout.

Miejsce #15

Jeden z Instagramowych mistrzów! @zacharuk_com i jego obchody Finału WOŚP.

#wosp #swiatelkodonieba #owsiak #warszawa #waszawawa #nowawarszawa #warsaw #instawarsaw

A post shared by Przemysław Zacharuk (@zacharuk_com) on

Miejsce #14

Czy zdjęcie telewizora może cieszyć się na Instagramie dużą ilością polubień? Tak! Jeżeli dotyczy do meczu na Stadionie Narodowym!

Miejsce #13

Nie ma Warszawy bez wiewiórek. Szczęśliwa trzynastka dla „Basi” i @zgolaya!

#poland #polska #warsaw #warszawa #łazienki #królewskie

A post shared by @zgolaya on

Miejsce #12

Krzysia Koszewskiego też znacie doskonale ze zdjęć, które publikuje na swoim profilu…no i na @WaszaWawa

Miejsce #11

„Krakowskie Przedmieście zalane jest słońcem” śpiewał Muniek Staszczyk. No i jak się z tym nie zgodzić! Miejsce jedenaste, to ujęcie @dariaprokopowicz

https://www.instagram.com/p/1GFrJ9lQmF/?taken-by=dariaprokopowicz

Miejsce #10

Miejsce dziesiąte otwiera Mordor 😉 Ciekawe czy zdjęcie @starciu dostało tak dużo polubień przez fikcyjną tablicę dzielnicową czy przez to, jak wielu z nas utożsamia się z tym miejscem 😉

It's official #mordor #warsaw #domaniewska #szczury #mslgrouppoland

A post shared by Marcin Starkowski (@starciu) on

Miejsce #9

Jedno z moich ulubionych zdjęć z oficjalnego profilu stolicy!

Miejsce #8

Kicia w warszawskim ZTMie, to jedno z Waszych ulubionych zdjęć 2015 roku. Mam jedynie nadzieję, że to spojrzenie za okno nie oznacza, że „Rademenes” (z wiadomych względów, tak go nazwałem) nie przegapił swojego przystanku 😉

#ztm #komunikacja #kot #pasażer #streetphotography #street #photo

A post shared by JoaJuz (@mypointofview.pl) on

Miejsce #7

Nina Kalinowska tym zdjęciem oddaje wszystko, co wprawia w pozytywny nastrój!

Miejsce #6

@drachka_ i jej bajkowy kadr z Placu Zamkowego.

Bubbles😍

A post shared by M A R I I A (@mariia.drach) on

Miejsce #5

Zacharuk po raz drugi w rankingu, ale co się dziwić.

Miejsce #4

W ostatniej chwili do rankingu wpadła @i_kropka3 czyli Iwona. Tegoroczna iluminacja na Nowym Świecie. Sądząc po ilości udostępnień na FB, zdjęcie już oglądają w Australii;)

A post shared by Iwona , Poland (@i_kropka3) on

Miejsce #3

Odpalenie światełek na tegorocznej choince na Placu Zamkowym uwieczniła @martika_bien i to ona otwiera pierwszą trójkę najpopularniejszych zdjęć na moim instagramowym profilu.

https://www.instagram.com/p/-7GHOgmgO7/?taken-by=martitka_bien

Miejsce #2

Ruda z aparatem i jej wieczorne spojrzenie na śródmiejską architekturę!

https://www.instagram.com/p/zVQEm3DTpN/?taken-by=adamskadominika

Miejsce #1

Po ilości polubień na profilu @WaszaWawa mogę oficjalnie powiedzieć: Mikroformat ze zdjęciem roku!

Moich drodzy. To był wyjątkowy rok! Zarówno pod względem ilości obserwatorów na IG, to również wyjątkowy rok, iż w końcu udało się w maju uruchomić mój blog. Po raz kolejny wielka piona dla Synka z Kezzlock, który zapewnił solidne wsparcie. Polecam tego allegrowicza. Zwłaszcza w dziedzinie w której się specjalizuje.

To wyjątkowy rok, bo ciągle pojawiają się nowe pomysły na rozwój mojego bloga i niebawem ponownie Was zaskoczę! <3

To był wyjątkowy rok bo m. in dzięki Central Park – don’t worry marketing miałem niesamowitą okazje, poznać część z Was i to chyba największy sukces dla mnie i mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie i dzięki różnym akcjom, będę na żywo poznawał coraz większą ilość czytelników mojego bloga i Instagramowiczów!

Życzę Wam, żeby to miasto było dla Was dobre i cierpliwe. Żebyście wierzyli w to kim jesteście i co robicie. Dobrych kadrów, tysięcy zachwycających zdjęć, zdrowia, i miłości. I żeby obok Was zawsze była WaszaWawa! Wszystkiego najlepszego w 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 i dalej, dalej, dalej, dalej… Do zobaczenia w styczniu!

Ranking został opary o liczbę polubień ponad 700 zdjęć dodanych w 2015 r. na instagramowym profilu bloga WaszaWawa.pl Prezentowane zdjęcia pochodzą z profili osób wyróżnionych. Liczba polubień na podlinkowanych zdjęcia jest inna niż z profilu WaszaWawa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top