Weekend w Paryżu? Te aplikacje na telefon ułatwią Ci tam pobyt!

Nie tylko Instagram czy inne fotograficzne aplikacje na telefon przydadzą Ci się, kiedy zamierzasz spędzić weekend w Paryżu, lub gdy zatrzymasz się w mieście miłości na dłużej. Poznaj przydatne aplikacje, które powinieneś mieć w swoim telefonie.

Mapa Paryża | Aplikacje na telefon

Co prawda „koniec języka za przewodnika”, ale bez mapy Paryża się nie obejdzie! Gdziekolwiek nie będziemy chcieli się ruszyć mapa Paryża to podstawowa aplikacja na telefon jaką trzeba zainstalować. Najlepiej by była ona dostępna w trybie offline. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

aplikacje na telefon

Metro w Paryżu, autobusy i inne środki komunikacji | Aplikacje na telefon

Skoro już mamy mapę Paryża, warto wiedzieć jakimi środkami komunikacji miejskiej najlepiej będzie nam podróżować. Ta aplikacja na telefon będzie idealnym rozwiązaniem. Tu otrzymacie pełen dostęp do rozkładów jazdy: metro w Paryżu, autobusy, pociągi. Bardzo przydatna opcja w Waszym telefonie. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

aplikacje na telefon

Darmowe Wi – Fi w Paryżu | Aplikacje na telefon

Wytrzymacie weekend bez Internetu? Tak to prawda – tacy ludzie ponoć wyginęli.  Dlatego polecamy Wam aplikacje na telefon, która pokaże Wam gdzie w Paryżu możecie skorzystać z bezpłatnego Internetu. O ile w Polsce darmowe Wi- fi jest w co drugim lokalu czy restauracji, o tyle Internet w Paryżu bez podania hasła, dostępny jest tylko w nielicznych miejscach. Nie martwcie się. Ta aplikacja na telefon zapewni Wam sporą listę haseł. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

aplikacje na telefon

Przewodnik po Paryżu | Aplikacje na telefon

Tak więc ruszamy w miasto! O tym co zwiedzić w Paryżu dowiecie się z innych naszych postów, ale też śmiało możecie skorzystać z aplikacji. Jednym z przykładów jest Civitatis.com czyli przewodnik po Paryżu, który zawiera niezbędne i aktualne informacje turystyczne. W tej aplikacji na telefon znajdziesz informacje na temat najlepszych atrakcji miasta, gdzie zjeść, wskazówki oszczędzania pieniędzy oraz wiele innych przydatnych informacji. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

aplikacje na telefon

Z kolei Paris Guided Tours, to aplikacja na telefon, która posiada dwie zaplanowane trasy spacerowe: serce Paryża oraz dzielnicę Montmartre. Można z niej korzystać będąc w trybie offline. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

aplikacje na telefon

Secrets de Paris! To fajna aplikacja, która pokazuje Paryż od mniej turystycznej strony, a jednocześnie pozwala poczuć się jak prawdziwy paryżanin. Gdzie znajdziecie najlepsze śniadanie w Paryżu? Jak dostać się na dachy kamienic lub gdzie znajdują się przepiękne uliczki, których nie znajdziecie w przewodnikach? Odpowiedzi znajdziecie właśnie w tej aplikacji na telefon. No i oczywiście na naszym blogu. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

Happy Hours w Paryżu | Aplikacje na telefon

Nie samymi muzeami człowiek żyje. Wiadomo, że zwiedzanie Paryża, to również poznanie jego smaków! Jak zrobić to mniejszym kosztem? Ta aplikacja na telefon, przyda Wam się jeżeli będziecie szukać atrakcyjnych cen i zniżek w Paryskich barach oraz wszelakiej maści jadłodajniach. Śpieszcie się kochać promocje. Tak szybko znikają. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

aplikacje na telefon

W Paryżu za potrzebą | Aplikacje na telefon

Najlepsza aplikacja jeśli podróżujecie z dzieckiem lub gdy zamierzacie dużo spacerować. Czyli… musicie ją mieć również i Wy. Paryskie toalety. Spora lista miejsc i często aktualizowana. Aplikacja na android. Pobierz tutaj.

aplikacje na telefon

Podoba Ci się ten post? Udostępnij swoim znajomym lub skomentuj. Jeżeli korzystać z innych aplikacji, napisz o tym pod postem. Z chęcią poznamy Twoje rekomendacje i dodamy do tej listy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top