Butikowe hotele w Paryżu. Ranking najpopularniejszych miejsc!

Butikowe hotele kochamy w zasadzie za wszystko: niepowtarzalne wnętrza, oryginalność, niezwykle staranny dobór detali, no i oczywiście najwyższy standard. Jeśli zatem szukacie noclegu w Paryżu i marzycie o tym, aby wnętrze, w którym będziecie odpoczywać po całodniowym zwiedzaniu było równie niezwykłe, jak sam Paryż, polecamy Wam pobyt w jednym z takich hoteli.

Butikowe hotele to opcja noclegu nie dla wszystkich. I nie mamy tu na myśli kwestii budżetu – często pobyt w takim hotelu jest znacznie droższy niż nocleg w sieciówce. Bardziej niż pieniądze liczy się tu potrzeba obcowania z pięknym designem, detalem, oryginalnymi rozwiązaniami. Miłośników takich wnętrz jest na świecie coraz więcej.

Color Design Hotel | Butikowe Hotele w Paryżu

Post udostępniony przez @sookting0611

Butikowe hotele znajdziecie zatem w każdej światowej metropolii: Paryżu, Londynie, Berlinie, Nowym Jorku, Bangkoku, Kuala Lumpur, Rio De Janeiro czy Warszawie. Będziemy sprawdzać te najciekawsze  i będziemy pisać przy okazji każdej naszych podróży. Dziś przedstawiamy Wam butikowe hotele w Paryżu – albowiem to miasto znalazło się na naszej aktualnej podróżniczej check liście.

Kube Hotel | Butikowe Hotele w Paryżu

Poniżej prezentujemy ranking 10 miejsc, ktore skradly nasze serce. Od tych najbardziej ekskluzywnych i położonych w samym sercu Paryża, a co za tym idzie, wymagających największego budżetu, po te trochę bardziej kameralne, ale nie tracące nic ze swej wyjątkowości – butikowe hotele w Paryżu to idealna opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi wnętrzami i zwracają uwagę na otaczające ich przestrzenne detale.

Hotel du Continent | Butikowe Hotele w Paryżu

Stając w rankingu najlepszych noclegów w Paryżu z najbardziej znanymi i prestiżowymi adresami, butikowe hotele mają mocna przewagę nad nobliwą konkurencją- nie należą zazwyczaj do żadnej hotelowej sieci, a co za tym idzie, nie kierują się odgórnie narzuconymi wytycznymi dotyczącymi architektury, wnętrza, czy nawet restauracyjnego menu.

Le Pigalle | Butikowe Hotele w Paryżu

Dlatego właśnie butikowe hotele to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają oryginalnego pomysłu na romantyczny nocleg, zaręczyny, czy randkę w Paryżu. Nawet jeśli nie stać Was na spędzenie wakacji w Paryżu w jednym z proponowanych przez nas hoteli, koniecznie wybierzcie się do jednego z nich choćby na drinka. Te kilkanaście minut z pewnością wystarczą, abyście poczuli niezwykły klimat danego miejsca. Pozostawcie otwarte oczy i uszy.

Le Cinq Codet | Butikowe Hotele w Paryżu

Butikowe hotele to miejsca gdzie liczy się każdy detal- muzyka, kwiaty w wazonie, obraz na ścianie, kolor podłogi. A jeśli należycie do tych szczęściarzy, którzy spędzą w jednym z nich noc- bonne nuit!. I koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, który polecane przez nas butikowe hotele podobają się Wam najbardziej!

Hotel Le Montana | Butikowe Hotele w Paryżu

Uwaga: nocleg w butikowym hotelu grozi miłością od pierwszego wejrzenia i pozostaniem w nim dożywotnio, bez opcji zwiedzania miasta.

La Maison Champs Elysées | Butikowe Hotele

Hotel du Petit Moulin | Butikowe Hotele w Paryżu

Hotel du Ministere | Butikowe Hotele w Paryżu

One thought on “Butikowe hotele w Paryżu. Ranking najpopularniejszych miejsc!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top