Czego słuchać w Paryżu? Oto gotowa playlista na Spotify!

Wyjazd do Paryża zaplanowaliśmy skrupulatnie. Godzina po godzinie. Każda sprawa do załatwienia, każda atrakcja, miejsce do zobaczenia, wpisane w notatnik. Wszystkie potrzebne rzeczy spakowane. W Paryżu będziemy ścigać się z czasem. To pewne, ale też na pewno to będzie jeden z ważniejszych wyjazdów w tym roku. Zwłaszcza dla Małgosi.

W Paryżu czeka nas sporo atrakcji, które planowaliśmy przez ostatnie tygodnie, ale najważniejszym punktem jest MUZYKA. Choć Paryż to muzea, przepiękne miejsca, to jednak nasz główny cel związany jest z muzyką, o czym niebawem przekonacie się na naszym FanPage’u. Niemniej jednak ten wyjazd stał się okazją do stworzenia InstaBlogerowego przewodnika po Paryżu, z którego mamy nadzieję, będziecie korzystać i polecać.

Ale skoro jesteśmy przy temacie muzycznym, nie mogliśmy pominąć tego jakie dźwięki towarzyszyły nam przed wyjazdem do Paryża i czego mamy zamiar słuchać w Paryżu. Jak co wyjazd, przygotowaliśmy dla Was specjalną playlistę na naszym kanale w Spotify. Jeżeli niebawem będziecie w Paryżu, to dodajcie do obserwowanych, któryś z przygotowanych setów i ruszajcie przed siebie z muzyką na uszach. A co dokładnie znajduje się na naszej playliście?

Planowanie podróży, dyskusje o tym co zobaczymy w Paryżu, z kim się spotkamy, cała radość i ekscytacja naszym lotem do Paryża, zamknęła się w tych kilkudziesięciu utworach. To właśnie przy Going To Paris, podejmowaliśmy rozmowy o tym jak zaplanować naszą podróż, co koniecznie musimy zrobić, a na co nie starczy nam czasu. Ta playlista jest na tyle uniwersalna, że możecie jej słuchać również w drodze do pracy lub kiedy zaczyna się weekend. Solidna dawka energii zapewniona.

Muzyczne śniadanie. Najważniejszy posiłek dnia dla uszu.

Co prawda wylądowaliśmy przed południem i przed nami cały dzień zwiedzania, ale nasz muzyczny pobyt zacznijmy od pobudki. Tu powita Was Paris morning. Paris breakfast. Idealny set na poranek po parysku, również w Polsce. Jeżeli szukacie utworów przy których kawa smakuje jeszcze lepiej to po prostu wciśnijcie play. Miłego słuchania. Jeszcze lepszego dnia!

Zapach Paryża, smaki bistro | Czego słuchać w Paryżu

Jeżeli paryskie bistro, to tylko przy tych dźwiękach. Niektórzy z Was znają już te utwory z naszego bloga. Przygotowaliśmy je piszą o paryskich śniadaniach w Warszawie, czyli o naszym ulubionym bistro w stolicy jakim jest Krem na Śniadeckich.

Na sam początek powita Was Charles Aznavour i „Hier Encore” utwór który jest dobry na każdy nastrój, na każdą pogodę i zawsze brzmi pięknie, bez względu na to czy jesteście w Paryżu czy innym mieście. Co prawda Paris bistro cafe to ponad pięć godzin muzyki, ale jeżeli Wy akurat będziecie na weekend w Paryżu, pamiętajcie że macie bardzo mało czasu. Biegnijcie dalej!

Linie metra | Czego słuchać w Paryżu

Paryskie metro to najdziksza z możliwych podróży. Europejska dżungla komunikacyjna? Czas na porządny zestaw miejskiego hip hopu, w którym też pojawiają się francuskie akcenty. Jeżeli już skrupulatnie zaplanowaliście Waszą podróż paryskim metrem i wiecie na jakich stacjach się przesiadać – wciskajcie play i pewnym krokiem podążajcie przed siebie. Ten set na pewno Wam w tym pomoże!

Paryskie Muzea | Czego słuchać w Paryżu

Ścisk i tłok nie są przyjacielem zwiedzania w Paryżu, a z tym niestety musicie się liczyć. Dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkową listę utworów. Jeżeli będziecie w Paryżu i będziecie mieli w planach zobaczyć jakąś galerię sztuki (co chyba logiczne) to set Walk in the museum jest przygotowany właśnie dla Was! Załóżcie słuchawki i odetnijcie się od ludzi, którzy stoją obok Was. Bez względu na to na jaką traficie wystawę w Paryżu, te utwory pozwolą Wam jeszcze bardziej poczuć sztukę.

Paris Fashion Week | Czego słuchać w Paryżu

Paryż od zawsze walczył z Mediolanem o miano najmodniejszej stolicy w Europie. Nic więc dziwnego, że do stolicy Francji na każdą edycję Fashion Week przyjeżdżają światowe gwiazdy no i rzecz jasna niekończące się tabuny blogerek modowych i całe zastępy fashionistek. Moda to jedno ale jakich utworów można posłuchać podczas pokazów w Paryżu? Ta lista to set z utworami z najlepszych pokazów, jakie do tej pory miały miejsce w Paryżu. Jeżeli chcecie wiedzieć jak brzmi moda na paryskich wybiegach to dodajcie InstaBloger do obserwowanych na Spotify!

Zakochani widzą Paryż | Czego słuchać w Paryżu

Czego słuchać w Paryżu jeśli jesteś zakochany? Przede wszystkim tej drugiej osoby, ale jeżeli przyjdzie Wam na myśl wspólne słuchanie muzyki lub wpadniecie na pomysł przyrządzenia jakiejś romantycznej kolacji w wynajmowanym przez Was pokoju, to lista Fall in Love with Paris będzie dla Was idealnym dopełnieniem. Bawcie się dobrze!

To będzie długa noc | Czego słuchać w Paryżu

Jeżeli myślicie, że Paryż to tylko romantyczne spacery i przepiękne widoki które dzięki którym dostaniecie więcej polubień na Instagramie, to naprawdę nie wiecie co Was czeka wieczorem. Jeżeli macie zamiar wyjść do jednego z modniejszych klubów w Paryżu, musicie zapamiętać kilka rzeczy, a najważniejszą z nich jest droga do domu! Paryż by night, to nie tylko romantyczne kawiarnie w których dym z papierosów przysłania nasze pocałunki, to nie tylko pyszna kuchnia i mieniący się światłami symbol miasta. Paryż nocą zamienia się w dzikie i ciężkie dźwięki, które znajdziecie na naszej playliście, to duszny zapach tłumów i unoszący się zapach erotyki. Jeżeli już zdecydujecie się iść na parkiet, to pamiętajcie by z niego wrócić! Dobrej zabawy!

Fajnie, że tu jesteś! Pozdrowienia z Paryża!

Jakub i Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top