Z tą kobietą każdy chce sobie robić selfie! Poznajcie Elizabeth Sweetheart. Green Lady z Brooklynu

Lubię na swej drodze spotykać ludzi takich jak Green Lady czyli Elizabeth Sweetheart, nawet jeżeli „spotykam” ich wirtualnie, to dają mnóstwo pozytywnej energii. Trzeba przyznać, że Elizabeth Sweetheart przekazuje ją w sposób niezwykle barwny! No może z tą ilością barw nie przesadzajmy. Z resztą sami zobaczcie!

O Elizabeth Sweetheart zrobiło się głośno kiedy zainteresowało się nią środowisko projektantów. Za sprawą marek Ralpha Laurena i Calvina Kleina, świat usłyszał o nowojorskiej artystce, która od ponad dwudziestu lat ubiera się tylko na zielono. A tam ubiera! Ona żyje zielenią!

I met my favorite Brooklyn resident today. #ElizabethSweetheart#StarStruck #greenLady

Post udostępniony przez Katie Jane Hughes (@katiejanehughes)

Zielone są nie tylko jej stylizacje, ale również wnętrza mieszkania w których żyje. Elizabeth Sweetheart pije herbatę z zielonych kubków, je obiad z zielonych talerzy na zielonych podkładkach. Jej włosy, oprawki okularów, cały świat jakim się otacza – jest zielenią!

Me and the green lady #greenlady #nyc #elizabethsweetheart #brooklyninthehouse 🍏💚💚

Post udostępniony przez Valentina Daza Truque (@valenyellow)

Mieszkająca na Brooklynie Elizabeth Sweetheart jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy artystycznej bohemy dzielnicy, ale przede wszystkim starszą Panią (no brzmi to dziwnie), która na co dzień samym swoim istnieniem, daje radość wielu ludziom, których po prostu na co dzień mija. Wiem! Brzmi banalnie! Niemniej jednak obejrzyjcie kilka filmików z udziałem Green Lady, a sami pozostaniecie z uśmiechem na twarzy, przez długi okres!

#elizabethsweetheart #sweetheart #carrollgardens #brooklyn #greenladyofbrooklyn #nyc

Post udostępniony przez Kate Hedley (@katelohhh)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top