Instabloger - o nas. Co robimy, kim jesteśmy. Poznaj nasz blog!

 

 

Cześć. Mamy nadzieję, że nawet jeżeli trafiłeś tu przez przypadek to już z nami zostaniesz, bo to miejsce, które zapewni Ci wiele niezwykłych inspiracji.

Z tej strony Jakub i Małgorzata. Poznaliśmy się w pracy, z której oboje odeszliśmy by poświęcić swój wspólny czas na podróże, poznawanie nowych smaków, miejsc, sztuki i ludzi. Właśnie dlatego powstał InstaBloger.com – blog w którym nie tylko pokazujemy miejsca na świecie które odwiedzamy, ale mówimy też o osobach, które mogą Was zainspirować. To właśnie na naszym blogu dowiesz się o tym gdzie zjeść w Europie, jak tanio wybrać się na urlop, czego słuchać w Paryżu, które muzeum zwiedzisz za darmo i które aplikacje musisz mieć w swoim telefonie, kiedy wyruszasz w daleką podróż.
Kochacie podróże? Lubicie fotografować? Wasze życie jest coraz szybsze i coraz więcej poszukujecie informacji na tematy związane z optymalizacją Waszego codziennego życia? To tak jak my!
Nasz blog podzielony jest na kilka działów.
Lifestyle – w którym dowiecie się o ciekawych miejscach w Polsce oraz za granicą. Nasze kulinarne odkrycia, recenzje wystaw, dedykowane playlisty i cała masa innych rzeczy, znajduje się właśnie tutaj.
Trends – tu dowiesz się jakich hasztagów używać kiedy będziesz np w Paryżu. W tym dziale znajdziesz wszystkie najpopularniejsze nowinki dotyczące mobilnego stylu życia. Kto króluje w social mediach, trend raporty, zestawienia. Wszystko w jednym miejscu.
Travel & Places – staramy się często podróżować nie tylko po innych kontynentach, ale również po miejscach które są w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. To właśnie w tym dziale pokażemy Ci unikalne relacje z naszych wypraw. Podpowiemy gdzie zjeść, ile kosztuje życie w danym mieście lub gdzie wybrać się na tani obiad (no albo drogi).
App & Mobile – Zastanawiałeś się czy są jakieś aplikacje, które np będą Ci przydatne kiedy wyruszysz w długą podróż. Którą mapę mieć zainstalowaną w telefonie. Podpowiadamy i inspirujemy.
People – Bo nasz blog to nie tylko historia o nas. Lubimy pokazywać ludzi, którzy robią coś ciekawego, lubimy pokazywać to czym się inspirują. To miejsce gdzie nie tylko poznasz ciekawe postacie, ale również dostaniesz masę ciekawy inspiracji.
Wszystkie informacje zamieszone na naszym blogu pojawiają się również tu. Na naszym FanPage’u. Oprócz tego, w miejscu w którym właśnie jesteś publikujemy dużo treści, których nigdzie nie znajdziesz. Wyjątkowe zdjęcia, których nie pokazujemy na blogu, filmy video czy unikalne treści.
Jeżeli w jakimś stopniu podoba Ci się, to co robimy, liczymy że zostaniesz tu z nami.
Śledź nas, komentuj, zadawaj pytania. Jesteśmy tu dla Ciebie!

top paris hashtags

 

Jeżeli chciałbyś powiedzieć nam coś ciekawego napisz [email protected]

Top