Instagram Stories – kogo podglądać od kuchni. Poznaj moje rekomendacje!

Przed Wami kolejna porcja moich ulubieńców z Instagram Stories czyli post o tym, kogo warto dodać na Instagramie do obserwowanych i podglądać od kuchni! Jesteście ciekawi kto znalazł się w rekomendacjach?

Rafał Gruszkiewicz

Jeżeli przeglądaliście kiedyś serwis Glamour.pl, to na pewno czytaliście jeden z wielu artykułów Rafała. Jedyna używka, którą stosuje to muzyka, od której podobnie jak ja, jest uzależniony. Dodajcie Rafała do obserwowanych jeżeli chcecie poznać niezwykłe miejsca w Polsce i na świecie. To dzięki niemu odkryłem Ośrodek Górskiej Turystyki Jeździeckiej „U Prezesa”, o którym pewnie napiszę niebawem.

Atchoum

Ten rozkoszny koci wilkołak ma prawie 100.000 fanów na Facebooku, a jego profil na Instagramie śledzi ponad 240.000 Instagramowiczów. Nie ma takiej szansy żeby się nie uśmiechnąć kiedy włączycie jego Instagram Stories! Zobaczcie koniecznie!

Georgina Tarasiuk.

Choć każe się zamknąć w studio i nagrać album, to ona i tak nie traktuje tego poważnie i sprawia że wszędzie jej pełno. „Dźiordzio” stara się na bieżąco pokazywać gdzie jest i co robi. Muzyka, muzyka i jeszcze raz Tarasiuk.

Nocny Market

Kto choć raz wybrał się na Nocny Market w Warszawie, ten koniecznie chce wiedzieć, co dzieje się na nieczynnym peronie Dworca Głównego. A tam sama dobroć. Zwłaszcza dla tych, którzy nie są na diecie!

Maria Fagerström

Ma 24 lata a już jest pilotem Boeinga 737. Swoją pracę pokazuje nie tylko na Instagramie ale również prowadzi bloga, w którym opisuje swoje podróże. Podglądam z zazdrością.

Pomost 511

Prowadząc bloga WaszaWawa.pl zawsze potarzam, że miejsca tworzą ludzie. I to dzięki nim Pomost 511 to jedna z moich ulubionych miejscówek nad Wisłą. Zgrana drużyna, ludzie pełni pasji i twórczych pomysłów. Jeżeli nie możecie ich poznać osobiście, to popatrzcie, przez Instagram, na to jak niezwykłe miejsce tworzą dla ludzi mieszkających w stolicy Polski.

Pani Ekscelencja

Utarło się tak na początku i tak już zostanie. Dla części z Was jedna z najpopularniejszych blogerek, dla mnie po prostu „Pytelek„. Maniaczka kolorowych włosów i Air Maxów. Jeśli jeszcze nie śledzicie, to koniecznie dodajcie do obserwowanych!

Daria Biedrzycka

Jeszcze na chwilę pobawmy się modą. Daria robi to na co dzień. Absolutny fenomen. Kruszyna, która na plan dźwiga niezliczoną ilość toreb z rzeczami dla modelek. Stylistka która swoją pracą w magazynie In Style zachwyca w każdym numerze. Jeżeli chcecie zobaczyć jej prace, nie czekajcie ani chwilę. Jej Instagram Stories to coś co powinna oglądać każda dziewczyna interesująca się modą!

Paweł Kozarzewski

Miał być gwiazdą footballu, perkusistą znanej kapeli rockowej… ale nie wyszło. Fotografuje czasem i jest pilotem Motoparalotniowej Kadry Narodowej PPG. Jeżeli chcecie wzbić się na z Pawłem i dotknąć chmur, możecie zrobić to dzięki jego profilowi.

Natalia Hołownia

Skoro byliśmy już w niebie, to czas na gwiazdy. Najwięcej o nich wie redaktor prowadząca serwis Gala.pl. To m.in dzięki niej dowiecie się o tym co dzieje się w rodzimym showbiznesie. Dla wszystkich fanów gwiazd i celebrity, obserwowanie Natalii to instagramowy must have!

AIOLI

Uwaga głodmory. Nie klikajcie w ten profil na pusty żołądek. Jedno z moich ukochanych miejsc w Warszawie. Nie przez jedzenie, ale przez ludzi którzy budują atmosferę tego niezwykłego miejsca. Kto był ten zrozumie!

Patrycja Dobrzeniecka

Nie ma w tym kraju gwiazdy której nie malowałby Pati. Jej Instagram to niekończące się źródło inspiracji dla wszystkich, których tematyka makijażu, to pasja i sposób na życie. Jeżeli jeszcze nie obserwujecie, to musicie wiedzieć jedno. Ta dziewczyna za chwile będzie Waszą mentorką!

Marta Pałucka

Zobaczycie. To będzie Miss Polski 2017. Poznajcie ją już teraz, zwłaszcza jeżeli kochacie konie i lubicie podróżować po świecie. Instagram Stories Marty pełne jest jednego i drugiego. Zachwyt!

Ola Kowal

Jedna z najważniejszych polskich modelek, którą nie tak dawno gloryfikował magazyn GQ. Bezkompromisowa, nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę, konkretna kobieta, a jednocześnie niezwykle otwarta. Jej pozycji w tej rekomendacji może zagrozić tylko jedna postać. Kot Ryszard!

Edie Maciejewska

Jeżeli kiedykolwiek zapytacie się Maciejewskiej jakie zalety ma Instagram, to z całą pewnością odpowie Wam, że dzięki nie mu nie widać ile Edie ma wzrostu! Niezwykła ważna postać do obserwowania jeżeli chcesz mieć dobry dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top