Jackpot Warsaw. Nowe miejsce dla smakoszy whisky!

Już 7 lipca, na warszawskim Powiślu, otwiera się nowy lokal. JACKPOT WARSAW 777 stanowi odpowiedź na potrzebę połączenia luźnej, niewymuszonej atmosfery z gwarancją jakości  i dbałością o detal. To miejsce, gdzie w końcu możesz sobie pozwolić na trochę więcej – zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia.

Jak odszyfrowywać nazwę lokalu? 777 to nawiązanie do powtarzalnych elementów, które budują klimat tego miejsca. W karcie znajdzie się 7 autorskich drinków oraz 7 wyjątkowych dań. Dodatkowo, 7 dnia każdego miesiąca, 7 pierwszych osób, o godzinie 7 popołudniu otrzyma darmowego drinka. Z kolei JACKPOT to odniesienie do tego jak podawane będą tu niektóre koktajle.

JACKPOT WARSAW 777 (2)

Tryb dnia w JACKPOT WARSAW wyznaczać będzie zmieniająca się karta z ciekawymi drinkami na noc i specjalnym jedzeniem w porach lunchowych. W ciągu dnia będzie można spróbować m.in. unikalnego sposób wędzenia mięsa. Barmani, kierowani przez Filipa Prządkę, doradzą przy wyborze dobrej whiskey czy idealnie dopasowanego koktajlu. Wieczorem energia lokalu wrzuca kolejny bieg. Każdego dnia, o godzinie 23, 7 lamp, zawieszonych w centralnym miejscu lokalu, zwijanych jest by zrobić miejsce do imprezowania. To moment, gdy barmani zaserwują gościom Jack Daniel’s Old No 7 Tennessee Whiskey.

JACKPOT WARSAW 777 (5)

JACKPOT WARSAW nawiązuje również do  charakteru kultowej marki Jack Daniel’s. Zainteresowani, będą mieli okazję sprawdzić jak powstaje najlepsza amerykańska whiskey. Na jednej ze ścian lokalu ustawiony został analogowy, interaktywny mechanizm umożliwiający poznanie niezwykłego procesu destylacji.

JACKPOT WARSAW 777 (4)

JACKPOT WARSAW 777 (3)

Chcemy aby ludzie wychodząc na miasto, nie musieli wybierać pomiędzy fajnym lokalem, gdzie mogą czuć się swobodnie, a miejscem, które oferuje wysoką jakość. Do nas możesz przyjść na lunch i zjeść wędzoną jagnięcinę lub w czasie biforu spróbować dobrej whiskey serwowanej tak jak lubisz. My możemy obiecać, że każdego dnia będziemy kierować się motto Jack’a: Every day we’ll make it, we’ll make it the best we can.” – mówi Michał Brzozowski, współtwórca JACKPOT WARSAW, a także wielu innych udanych miejsc jak NaLato, 1500 m² czy Casablanca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top