Paryż jest jak zmysłowa baśń, którą czytają wszystkie księżniczki. Te zdjęcia to potwierdzają!

Instagram pokochał ją za niezwykłą serię zdjęć Moskwy zimą. Nasza podróż do Paryża stała się idealnym pretekstem by pokazać Wam baśniową serię zdjęć z miasta miłości, którą zrobiła Kristina Makeeva, rosyjska fotografka.

Kristina Makeeva swoje zdjęcia na Instagramie zaczęła zamieszczać… pod aliasem @hobopeeba. Użytkownikom Instagrama szybko przypadły do gustu jej niezwykle kolorowe pejzaże a także niezwykłe zdjęcia z Moskwy.

Zimowe krajobrazy szybko podchwyciły popularne media i poczytne serwisy internetowe. Talent Kristiny w szybkim tempie obiegł glob. Dziś jej profil na Instagramie śledzi ponad 400.000 użytkowników z całego świata.

Z zimowej Moskwy, Kristina Makeeva przeniosła się później w magiczny świat tureckiej Kapadocji, gdzie wykonała serię przepięknych zdjęć z balonami powietrznymi, które w tamtym regionie są jedną z atrakcji turystycznych.

Kristina Makeeva instagram 1

Foto: Kristina Makeeva

W między czasie jej profil wzbogacany był pojedynczymi kadrami z różnych zakątków świata i stylizowanymi sesjami, której bohaterem był jej rudy kot „Kotlet”.

Po Kapadocji przyszedł czas na kolejne zachwyty nad zdjęciami Rosjanki. Tym razem wszystko za sprawą niezwykłej sesji dla marki Oh My Look, gdzie Kristina Makeeva dotychczasową zabawę tkaninowej symetrii i balonów, połączyła w niezwykły spacer po najbardziej znanych miejscach w Paryżu.

Jeszcze zanim zaplanowaliśmy nasz pobyt w Paryżu, wiedzieliśmy że jeżeli w niedługim czasie, pojedziemy nad Sekwanę, to Kristina Makeeva musi pojawić się na naszym blogu. Dlaczego?

Paryż jest jak zmysłowa baśń, którą czytają wszystkie księżniczki a zdjęcia @hobopeeba tylko to potwierdzają. Z resztą sami zobaczcie. Jeżeli tak jak my, nie możecie oderwać wzroku od tych zdjęć, to nie pozostaje Wam nic innego jak przy profilu Kristiny nacisnąć guzik „Obserwuj” 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top