Kogo śledzi Maja Naskrętska – 10 Instagramowych profili wartych obserwowania

Maja Naskrętska, to nie tylko jedna z najmodniejszych mam, ale również jedna z popularniejszych stylistek modowych w Polsce. Pracowała dla takich redakcji jak Glamour czy Harper’s Bazaar Polska, a obecnie (choć na urlopie macierzyńskim) związana jest z Magazynem PANI.  Maja jest również autorką bloga Woman & Mother i to właśnie ona jako pierwsza przyjęła moje zaproszenie do przedstawienia swoich ulubionych profili na Instagramie. Kogo śledzi Maja Naskretska? Poznajcie jej 10 ulubionych profili. Jestem pewien, że znajdziecie również coś dla siebie. Śmiało. Dodajcie do obserwowanych!

@evachen – gdyby nie to, że uwielbiam oglądać jej córeczkę na Instastories to udusiłabym ją za jej szaloną kolekcję torebek, z którymi codziennie robi sobie foto! (Z zazdrości oczywiście…) Poza tym jest super inteligentną babką, z poczuciem humoru, bez spięcia i zblazowania – i pracuje w świecie mody.

slajd9

@lenaterlutter – kolorowa blogerka pochodząca z Niemiec. Uwielbiam podglądać ja i jej dwie córeczki – szczególnie pod katem stylizacji!.

slajd10

@songofstyle – to wstyd ale odkryłam ja dopiero po tym jak zrobiło się głośno o jej książce „Capture your style” (a powinno być na odwrót!). Jest aktualnie najgorętszym nazwiskiem w sferze modowych blogerów i wcale się temu nie dziwie. Prowadzi swoje konto tak stylowo i estetycznie poprawnie, nic, tylko brać przykład!

slajd1

@stylebymagazine – magazyn (do kupienia tylko podczas podróży do Skandynawii) założony przez jedną z pierwszych blogerek modowych Elin Kling.

slajd2

@elinkling – wszyscy kochają jej minimalistyczny styl i klasę jaką sobą reprezentuje.

slajd3

@studiodore


slajd5

@chloe – oglądam i marze o tym by kiedyś obudzić się w jednej z tych pięknych, jedwabnych sukni otoczona torebkami – nie muszą być koniecznie z najnowszej kolekcji.

slajd6

@milk_magazine – biblia dziecięcej mody i designu (tak jak Vogue dla świata mody). A, że ostatnio jestem w tym temacie, jest to jeden z moich codziennych punktów odwiedzin.

slajd7

@leiasfez – mama, blogerka, 100% Paryżanka – z pochodzenia, urody, stylu.

slajd8

@garancedore – podobnie jak Elin, cenię bardzo za gust, stałe, modowe „poglądy”, spójną estetykę i dobrą energię samej autorki

slajd4

 

Foto profilowe: Aga Bilska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top