O MNIE

Na świat przyszedłem między lepieniem pierogów a nalewaniem suszu do szklanek, gdzieś między jednym czołgiem stojącym pod bramą, a grupką żołnierzy stojących przy koksowniku po drugiej stronie bloku. Dość osobliwy to czas i miejsce aby wyjść naprzeciw światu. Ta osobliwość i przypadkowość w znacznym stopniu towarzyszy po dziś dzień z całą pewnością czyniąc mnie najbardziej nietypowym zjawiskiem, jakie dotąd poznałem…

Na imię mam Jakub. Nie Kuba. Ponoć są tacy, którzy próbują do mnie zwracać się w ten sposób i rzekomo przeżyli. Znajomi mówią na mnie Dżej Dżej. Próba wytłumaczenia tego dlaczego w ten sposób, jest na tyle banalna, że szkoda na nią czasu.

Nie jestem wolnym człowiekiem. Jestem uzależniony od słuchania muzyki, robienia zdjęć, czytania, przeglądania różnego rodzaju newsfeedów. Mam wiele pasji. Patrzenie w niebo jest jedną z nich. Patrzenie z nieba kolejną.

BLOG

InstaBloger.com to przestrzeń, której przynajmniej teraz, nie chce jeszcze nakreślać, szufladkować. Znajdziesz tu informacje o tym gdzie warto pojechać, albo poznasz miejsca, których nigdy nie odwiedzisz. Zupełnie jak ja. Ale to blog nie tylko o podróżach. Z resztą. Liczę, że zasiądziesz wygodnie przed komputerem lub urządzeniem mobilnym i zostaniesz tu na dłużej. Sam zobacz.

NA CO DZIEŃ

Jestem pracownikiem mediów. Ostatnie kilkanaście lat przepracowałem z mediami i dla mediów. Dziś odpowiadam za relacje z Influencerami dla Wydawnictwa Burda. Wcześniej budowałem wizerunek i zajmowałem się wizerunkiem firm i instytucji. Jeżeli faktycznie Cię to interesuje to KLIKNIJ TUTAJ. Po godzinach prowadzę inny blog o miejscu w którym żyje. Jeżeli chciałbyś powiedzieć mi coś ciekawego napisz [email protected]