Od dziś możesz prowadzić transmisje na żywo za pomocą Instagrama!

Tak więc stało się! Beta testy wypadły chyba na tyle pomyślnie, że od dziś użytkownicy Instagrama mogą prowadzić live streaming za pomocą swoich instagramowych kont!  

Teraz dzięki Instagram Stories będziecie mogli łączyć się ze swoimi obserwującymi za pomocą transmisji video w czasie rzeczywistym. Prywatne video konferencje z przyjaciółmi, to jedno. Dwa – za chwilę będziecie mogli z całą pewnością brać udział w ciekawych projektach organizowanych przez marki, które śledzicie na IG.Screenshot_20170125-001954

Włączenie transmisji na żywo jest banalnie proste. Po prostu będąc w naszym Instagram Stories  przesuń palcem w prawo i wybierz Uruchom transmisję wideo w aparacie.

Screenshot_20170125-001930

Screenshot_20170125-001941

Kiedy skończysz udostępniać swoją relacje, materiał video zniknie z aplikacji. Z kolei kiedy Twoi znajomi, których obserwujesz będą prowadzić transmisje informacje o ich relacji znajdziesz u góry aplikacji.

Przy okazji Instagram zaczął już pozycjonować najciekawsze przekazy. Póki co kategoryzuje je w polecanych za pomocą liczby widzów, ale być może niebawem pojawi się nowy algorytm, który będzie rekomendował ciekawe transmisje. No to co? Do zobaczenia „na żywo”!

Screenshot_20170125-001938

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top