Albo kiedy chciałbyś aparat POLAROID a tata kupuje Ci całą firmę

Właściwie do końca nie wiem gdzie leży przyczyna problemu utrzymania się marki POLAROID na globalnym rynku. Owszem, możemy mówić o tym, że digitalizacja jest zjawiskiem powszechnym, jak spożywanie posiłków, ale przecież silnie panujący trend na insta zdjęcia, jest w dalszym ciągu modą. Czy słynny aparat uratuje Wiaczesław Smołokowski, który właśnie kupił 100 % udziałów w spółce PLR IP Holdings ?

Zdjęcie pobrane ze strony www.polaroid.com

W nocy z poniedziałku na wtorek pojawiła się informacja, iż znajdujący się na 27 miejscu najbogatszych Polaków Wiaczesław Smołokowski kupił dla syna POLAROID.

https://www.gomn.com/news/polaroid-snapped-polish-businessman-future-remains-minnesota/

Przyznam szczerze, że ta wiadomość była dla mnie sporym zaskoczeniem, ale też w tej inwestycji pokładam olbrzymie nadzieję, nie wspomnę o tym, że zżera mnie ciekawość w jaki sposób Oskar Smołokowski ma zamiar wskrzesić rentowność marki.

Na obecną chwilę możemy być jedynie pewni tego, że pracownicy fabryki w Minnesocie nie muszą kupować biletów do Polski. Jak podaje rzecznik Smołokowskiego, zakłady produkcyjne POLAROID w dalszym ciągu będą funkcjonowały bez zmian.

Zdjęcie pobrane ze strony www.polaroid.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top