Wakacyjna playlista – czego słuchać kiedy jedziesz do Portugalii

Bezsprzecznie muzyka jest dla nas jednym z najważniejszych elementów życia. Towarzyszy nam ona w każdej wolnej chwili. Począwszy od śniadania, drogę do pracy, kolacje czy podróże. Nie ważne gdzie jesteśmy, ona jest zawsze z nami. Tak było również kiedy pojechaliśmy na wakacje w Portugalii.

Z podróży staramy się przywieźć nie tylko jak najwięcej zdjęć czy pamiątek, ale również muzycznych wspomnień. Każde z nas ma przygotowane na drogę swoje ulubione utwory, ale z miejsc z których wracamy, przywozimy jeszcze więcej muzyki.

Instabloger dostępny też jest na Spotify. Tam właśnie archiwizujemy swoje muzyczne wspomnienia. Dziś chcielibyśmy zaprosić Was na nasze wakacje w Portugalii. Być może i Wy wyruszycie niebawem w podróż na półwysep iberyjski, więc z całą pewnością te utwory umilą Wam pobyt. Dodajcie do obserwowanych!

Jeżeli planujecie spędzić wakacje w Portugalii samochodem, to z całą pewnością te utwory sprawią, że podróżowanie po iberyjskich drogach, będzie jeszcze milsze.

Przemieszczając się po południu półwyspu wypożyczonym autem, staraliśmy się słuchać jak najwięcej portugalskiej muzyki. Nasza wakacyjna playlista na Spotify, to dużo słonecznych rytmów. Pobierzcie ją w tryb offline lub jeśli macie mobilny Internet – kliknijcie i ruszajcie przed siebie!

wakacje w portugalii

Niebawem na blogu pojawi się wpis o tym gdzie i co warto zjeść w Portugalii, niemniej jednak nie zawsze najdzie ochota Was ochota by spędzić wieczór w portugalskiej restauracji. Nasz pobyt w regionie Algarve, to również przepyszne kolacje, które przyrządzaliśmy sobie sami w naszym domu w Pedras del Rei. Jeżeli szukacie muzyki, która idealnie pasować będzie do przyrządzania krewetek w limonce i chili, to te utwory z całą pewnością musicie mieć w obserwowanych!

wakacje w portugalii

Z kolei kiedy szykujecie się na randkę po portugalsku lub będziecie ją organizować we dwoje, to musicie wiedzieć, że dźwiękami fado, zdobędziecie każde serce.

Jeżeli I Wy lubicie wracać do swoim wspomnień za pomocą piosenek I piosenek, to koniecznie podzielcie się w komentarzu swoimi playlistami. Na pewno je odsłuchamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top